Konsültasyon

Sağlıklı ve uzun bir yaşam hepimizin hakkı. Bu konuda kendinizde bir şeylerin tam olması gerektiği gibi olmadığını düşünüyorsanız ama bir türlü adını tam koyamıyorsanız yalnız değilsiniz.

Ayurveda, 2 kelime. Yaşam (ayur) ve Bilgi (veda), yani “Yaşam Bilgisi” demek. Hastalığa değil, yaşama odaklanan ve bireyin iyilik halini detaylı tanımlayan, bu iyilik halinden azcık uzaklaştığımızda yaşadığımız sıkıntıları (gaz, şişkinlik, mide yanması, kabızlık, yorgunluk, uyku problemleri, dikkat dağınıklığı, bazı hassasiyetler, zihin bulanıklığı …vs.) daha ilerlemeden yakalayıp bizi yeniden dengeye getirecek yaşam önerileri sunan kadim bir bilgi kaynağı.

Aynı sıkıntılar farklı bedenlerde çok farklı sebeplerden kaynaklanabiliyor. Bu sebeple Ayurveda bireye odaklanan, onu yaşamının bütün parçaları ile birlikte değerlendiren, mutfağımızdan, egzersizimize hatta ilişkilerimize kadar pek çok faktörün iyilik halimizi etkilediğini düşünen bütünsel bir yaşam bilgisi.

Eğer kendinize Ayurveda bakış açısı ile neler katabileceğinizi size özel bir formatta benimle birlikte değerlendirmek isterseniz randevulaşalım.

Siz bana ulaştıktan sonra size doldurmanız için detaylı bir form gönderiyorum. Bunu sakin bir ortamda doldurup bana mail ile geri ilettiğinizde ilk görüşmemiz için randevulaşıyoruz.

İlk randevumuz yaklaşık 1.5 saat sürüyor. Yaşamınıza Ayurveda lensinden bakıp bedeniniz ve zihninizle ilgili detaylı değerlendirmeler yapıyoruz. Formunuzdan ve görüşmemiz esnasında sizden aldığım tüm bilgileri değerlendirip size en uygun önerileri hazırlamak için yaklaşık bir hafta zamana ihtiyacım oluyor.

1 saat süren ikinci randevumuzda size özel önerileri detaylı konuşuyoruz ve gerekli bilgileri, tarifleri…vs. size iletiyorum.

Randevularımız Zoom üzerinden oluyor. Sizinle tanışmak ve iyilik halinizi geliştirmek için bir niyet edip çıkacağınız yolculukta size eşlik edebilmek için sabırsızlanıyorum.

Bu sayfadaki formu doldurup ileterek benimle iletişime geçebilirsiniz.

Sevgilerimle,

Fatma


WordPress.com’da bir web sitesi veya blog oluşturun