Seminer: Oto-immün Rahatsızlıkları Ayurveda Perspektifinden Anlamak

Bedenimizdeki bağışıklık (immün) sistemini ancak geçtiğimiz yüzyıldan itibaren anlamaya başladık. Oto-immün adı verilen bağışıklık sistemi problemlerini ise hala tam olarak anlayabilmiş değiliz. Bedenin pek çok yerinde farklı isimlerle karşımıza çıkıyor ve bilemediğimiz sebeplerden ötürü sayıları artıyor. https://www.autoimmuneinstitute.org/resources/autoimmune-disease-list/ adresinde en güncel listeyi görebilirsiniz. En son kontrol ettiğimde sayısı 150’yi geçmişti.

Çok çeşitli isimlerde rahatsızlıklar, bazen alerjiler, hassasiyetler olarak karşımıza çıkan bu durumu Ayurveda bakış açısı ile anlamak ve yaşamımızda yapabileceğimiz değişiklikleri öğrenmek isterseniz bu seminere katılabilirsiniz.

Bu seminerde bağışıklık sistemimizi ve oto-immün rahatsızlıkları hem bilimsel yaklaşım hem de Ayurveda yaklaşımı ile inceleyeceğiz ve Ayurveda’nın bu konudaki pratik yaşam önerilerini öğreneceğiz.

Seminer süresi bir saat, dili Türkçe. Buluşmamız Zoom üzerinden canlı olacak. Eğer canlı seansı kaçırırsanız aldığımız kaydı belirli bir süre kayıttan izleyebilirsiniz.

Seminer Tarihi ve Saati:

Şu anda belli değil. İlgilenirseniz lütfen kayıt olun, tarih netleşince sizinle paylaşırız.

Ücret:

450 TL.

Hep birlikte ekonomik olarak zor zamanlardan geçtiğimizin farkındayım. Şimdi birbirimize destek olma zamanı. Gerçekten indirime ihtiyacınız varsa, lütfen benimle iletişime geçin ve ne kadar ödeyebileceğinizi bildirin, birlikte nasıl çalışabiliriz konuşalım.

Seminere bu sayfadaki form ile kayıt olabilirsiniz.

Sevgilerimle,

Fatma


KAYIT FORMU

Kayıt olduğunuzda diğer detayları size ileteceğiz.