Seminer: Bağışıklığımızı Nasıl Güçlü Tutabiliriz?

Bağışıklık sistemimiz, iyi çalıştığı sürece pek varlığını fark etmediğimiz bir şey. İyi çalışmamaya başladığında ise hızlıca bir iyileşme sağlamak çok kolay değil.

Ayurveda’da bağışıklık sistemimiz “ojas” adı verilen ve besinleri, düşünceleri sindirdikten sonra ve bedenimizdeki tüm dokular sağlıklı bir şekilde oluştuktan sonra bedende üretilebilen çok değerli bir madde olarak tarif ediliyor. Bu bakış açısı ile baktığımızda yaşamımızdaki belli noktalara yapacağımız ufacık iyileştirmeler bağışıklık sistemimizin güçlenmesi ve güçlü kalması için anahtar rol oynuyorlar.

Ayurveda’nın bağışıklık sistemimizi nasıl gördüğünü ve kendi bağışıklık sisteminizi güçlü tutmak için yaşamınıza katabileceğiniz pratik şeyleri öğrenmek isterseniz bu seminer tam size göre!

Seminer süresi bir saat, dili Türkçe. Buluşmamız Zoom üzerinden canlı oluyor. Eğer canlı seansı kaçırırsanız aldığımız kaydı daha sonra izleyebilirsiniz.

Seminer Tarihi ve Saati:

12 Ekim 2022 Çarşamba 21:00-22:00 – Bu seminerin kaydına http://www.hapaka.com’dan ulaşabilirsiniz.

Sonraki seminerin tarihi henüz belli değil. İlgilenirseniz lütfen kayıt olun, tarih belli olunca haberleşebiliriz.

Ücret:

450 TL

Hep birlikte ekonomik olarak zor zamanlardan geçtiğimizin farkındayım. Şimdi birbirimize destek olma zamanı. Gerçekten indirime ihtiyacınız varsa, lütfen benimle iletişime geçin ve ne kadar ödeyebileceğinizi bildirin, birlikte nasıl çalışabiliriz konuşalım.

Seminere bu sayfadaki form ile kayıt olabilirsiniz.

Sevgilerimle,

Fatma


KAYIT FORMU

Kayıt olduğunuzda diğer detayları size ileteceğiz.