Ayurveda Temel Bilgilerine Derin Bakış Çalışma Grubu

Ayurveda yaşamla ilgili çok temel bilgilerin üzerine oturmuş çok güzel bir sistem. Yüzyıllar öncesinden bize ulaşmış temel kitaplarda her konu son derece akla yatkın ve oldukça yalın bir şekilde anlatılmış olmakla birlikte tüm sistemi öğrendikçe aynı temel konular daha da derinleşiyor ve bize farklı kapılar açıyor. 

Bu çalışma grubu, Ayurveda’nın temelinde oturan konuları birlikte derinlemesine incelediğimiz ve öğrendiklerimizi yaşamımıza pratik bir şekilde nasıl katabileceğimizi konuştuğumuz buluşmalar.

Bu buluşmaların süreli bir eğitimden farkı, konuya ilgi duyan kişilerin düzenli bir buluşması şeklinde olması. Her buluşmada Ayurveda’nın temel konularından birini derinlemesine konuşuyor, tartışıyor, birlikte merak edip, birlikte öğreniyor olmamız. 

Ayurveda’ya ilginiz varsa, bu buluşmalarda temel bilgileri edinebilirsiniz. Eğer hali hazırda temel Ayurveda bilgileriniz varsa, Ayurveda ile ilgilenen ve iletişim dili Türkçe olan bir topluluğun içinde yer alarak bulunduğunuz düzeyde aynı konularla ilgili bilgilerinizi tekrarlayabilir, farklı perspektifler kazanabilir ve öğrendiklerinizi deneyimledikçe önünüze açılan kapıları korkmadan aralayabilirsiniz.

Bu çalışma grubu ile ayda bir buluşuyoruz. Buluşmaların süresi 1.5 saat, dili Türkçe ve Zoom üzerinden canlı oluyor. Eğer canlı seansı kaçırırsanız aldığımız kaydı gruba üye olduğunuz sürece kayıtlardan izleyebiliyorsunuz.

Buluşma Tarihleri ve Saati:

  • Her ayın 3. pazartesi günü 20:00-21:30
  • İlk buluşma 19 Eylül 2022 Pazartesi – Başladık! Dilediğiniz zaman bize katılabilirsiniz.

Ücret:

Ayda 450 TL.

Hep birlikte ekonomik olarak zor zamanlardan geçtiğimizin farkındayım. Şimdi birbirimize destek olma zamanı. Gerçekten indirime ihtiyacınız varsa, lütfen benimle iletişime geçin ve ne kadar ödeyebileceğinizi bildirin, birlikte nasıl çalışabiliriz konuşalım.

Çalışma grubuna bu sayfadaki form ile kayıt olabilirsiniz.

Sevgilerimle,

Fatma


KAYIT FORMU

Kayıt olduğunuzda diğer detayları size ileteceğiz.