Ayurveda Temel Bilgilerine Derin Bakış Çalışma Grubu

Ayurveda yaşamla ilgili çok temel bilgilerin üzerine oturmuş çok güzel bir sistem. Yüzyıllar öncesinden bize ulaşmış temel kitaplarda her konu son derece akla yatkın ve oldukça yalın bir şekilde anlatılmış olmakla birlikte tüm sistemi öğrendikçe aynı temel konular daha da derinleşiyor ve bize farklı kapılar açıyor. 

Bu çalışma grubu, Ayurveda’nın temelinde oturan konuları birlikte derinlemesine incelediğimiz ve öğrendiklerimizi yaşamımıza pratik bir şekilde nasıl katabileceğimizi konuştuğumuz buluşmalar.

Bu buluşmaların süreli bir eğitimden farkı, konuya ilgi duyan kişilerin düzenli bir buluşması şeklinde olması. Her buluşmada Ayurveda’nın temel konularından birini derinlemesine konuşuyor, tartışıyor, birlikte merak edip, birlikte öğreniyor olmamız. 

Ayurveda’ya ilginiz varsa, bu buluşmalarda temel bilgileri edinebilirsiniz. Eğer hali hazırda temel Ayurveda bilgileriniz varsa, Ayurveda ile ilgilenen ve iletişim dili Türkçe olan bir topluluğun içinde yer alarak bulunduğunuz düzeyde aynı konularla ilgili bilgilerinizi tekrarlayabilir, farklı perspektifler kazanabilir ve öğrendiklerinizi deneyimledikçe önünüze açılan kapıları korkmadan aralayabilirsiniz.

Bu çalışma grubu ile ayda bir buluşacağız. Buluşmaların süresi 2 saat, dili Türkçe ve Zoom üzerinden canlı olacak. Eğer canlı seansı kaçırırsanız aldığımız kaydı gruba üye olduğunuz sürece kayıtlardan izleyebilirsiniz.

Çalışma grubuna bu sayfadaki form ile kayıt olabilirsiniz.

Sevgilerimle,

Fatma


BEKLEME LİSTESİ

Başlangıç tarihi ve diğer detaylar belli olduğunda haberdar olmak için isminizi bekleme listesine ekleyin!